شرکت های وابسته

شرکت تولیدی و صنعتی رویال میت

شرکت تولیدی و صنعتی رویال در سال 1997 میلادی در کشور امارات متحده عربی (دبی) تاسیس شد و در زمینه تولید سوسیس ، کالباس و سایر فرآورده های پروتئینی فرآوری شده مشغول به فعالیت می باشد.
فعالیت این شرکت در کشور امارات به تنهایی گواه این مدعاست که کیفیت در تولید محصولات در حجم انبوه وخدمات مناسب از اولویت های مورد وثوق مجموعه می باشد.


شرکت تولیدی و بسته بندی گلبن سپهر خزر

شرکت تولیدی و بسته بندی گلبن سپهر خزر تولید کننده انواع فرآورده های گوشت سفید بسته بندی با حجم تولید روزانه 100تن، که در سال 1392 در آمل تاسیس گردید یکی از بزرگ ترین مجموعه های تولید کننده در این حوزه خصوصاً در مقیاس صنعتی از جمله مجتمع صنعتی پروتئینی شام شام و دیگر شرکت ها با نیاز مشابه در سراسر کشور می باشد.


شرکت توزیع و پخش زیبا طیور شیراز

شرکت زیبا طیور شیراز با هدف پخش انواعگوشت گرم و منجمد باکیفیت و بهداشتی جهت مصارف صنعتی و خانگی تاسیس گردید و هم اکنون با حجم کالای در گردش خود درحال خدمت رسانی به صاحبان مشاغل خدماتی (سازمان های دولتی و خصوصی ،هتل ها ،رستوران ها و ...) می باشد.

دانشگاه علمی کاربردی شام شام

با تکیه بر اساتید مجرب و کار آفرین صنعت ،با هدف تربیت نیروی جوان کارآزموده و مولد ، در سال 1393 تاسیس و فعالیت خودرا در راستای اهداف مجتمع که همانا اعتلای فرهنگ فرهیختگی توام با عملگرایی است آغاز نمود.هم اکنون این واحد دانشگاهی با بیش از 1400 دانشجو(درحال تحصیل) از پیشگامان عرصه علم و دانش افزایی در پهنه استان زرخیز فارس ، و چه بسا صنعت منطقه جنوب می باشد.

 


سافروشام فارس گستر

سازمان های فروش شام شام با عنوان نمایدین (سافروشام) در مراکز 10 استان پرجمعیت کشور(تهران،خراسان جنوبی /شمالی/رضوی ،کرمانشاه ،اصفهان،فارس ،خوزستان،کرمان و هرمزگان) به عنوان شبکه توزیع انحصاری محصولات بابرند شام شام از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده اند. این شبکه مویرگی گسترده با مدیریت مستقر و امکان برقراری ارتباط با بیش از 10 استان همجوار، موجبات توزیع محصول در اسرع وقت و بهترین زمان مصرف در کل کشور را فراهم آورده است.
اهدای لوح کارآفرین برتر سال به سبب ایجاد فضای اشتغال پویا برای 500 نفر از افراد بومی در استان های مختلف کشور، گامی دیگر در راستای تحقق اهداف سترگ و والای مجتمع می باشد.


سافروشام تهران گستر

سافروشام خراسان گستر

سافروشام خوزستان گستر

سافروشام هرمز گستر

سافروشام اصفهان گستر

سافروشام کرمان گستر

سافروشام کرمانشاه گستر