همکاری با آزمایشگاه

امروزه حسن شهرت در مورد کیفیت محصول و حفظ آن تنها راه بقا در عرصه بازارهای داخلی و راهیابی به بازارهای خارجی است. بنابراین همواره نیازمند پایش کیفی محصولات تولیدی هستیم تا از وضعیت کیفی محصول اطمینان حاصل کنیم. در فرآیند آزمون مواد اولیه ورودی به عنوان اولین و محصول تمام شده به عنوان آخرین مرحله از فرآیند تولید در نظر گرفته می شود که انجام آزمون در زمان مناسب، موجب به حداقل رساندن تاخیر در عرضه محصول به بازار شده و از مرجوع شدن محصول به لحاظ کیفی جلوگیری می کند.

برای ارزیابی محصولات، ابتدا نمونه ای از محصول مورد نظر را به عنوان معرف محصول در نظر می گیریم و مطابق با مشخصات و توسط کارشناسان مجرب و در شرایط محیطی تعریف شده به لحاظ انطباق با استانداردها، در آزمایشگاه مجتمع صنعتی و پروتئینی شام شام مورد بررسی دقیق و موشکافانه قرار می دهیم. حال در راستای تکمیل بندهای جانبی آزمون و در جهت کمک به فعالیت تولید، همچنین مشارکت در برنامه های بهبود کیفیت کالاهای صادراتی و افزایش توانمندی در رقابت پذیری با محصولات مشابه در بازارهای داخل و خارج کشور، از طریق تصدیق انطباق پارامترهای گوناگون برای محصولات مطابق با استانداردهای مربوطه از آزمایشگاه های مورد تایید با اداره جات دولتی (آزمایشگاه همکار) در چارچوب قراردادهای قانونی، بهره می گیریم.

مواد اولیه فرآورده های گوشتی مجتمع صنعتی پروتئینی شام شام

مواد تشکیل دهنده:

مواد مورد استفاده در فرآورده های گوشتی مجتمع صنعتی پروتئینی شام شام عبارتند از : گوشت حیوانات اهلی کشتاری، آب، کازئینات سدیم، گلوتن، پروتئین سویا، شیرخشک، پنیر، تخم مرغ، روغن، آرد و آرد سوخاری، نشاسته غلات، نمک طعام، انواع میوه جات خشک و سبزیجات، مواد افزودنی که بسته به نوع محصول و استاندارد مربوطه موارد فوق استفاده و یا حذف می گردد.
جهت دریافت جزئیات بیشتر متناسب با هر محصول به بخش محصولات مراجعه فرمائید.

غنی سازی

گوشت و محصولات گوشتی از منابع اصلی تامین انرژی و پروتئین به حساب می آیند با این وجود تغییر رویکرد مصرف کنندگان در سالهای اخیر و افزایش توجه به روشهای غنی سازی مواد غذایی در جهت افزایش سلامت مصرف کننده مجموعه را به سمت تولید فرآورده های گوشتی حاوی چربی کمتر، کلسترول پائین تر، مواد افزودنی کمتر، و افزایش ترکیبات پیام آور سلامتی با طعم و ظاهر مناسب و با مجوزهای قانونی تولیدی سوق داده است.